Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z naszą polityką prywatności. Jeśli się na to nie zgadzasz, opuść tę stronę.

ENG

ENG
logo
 • Strona główna
 • Produkty i usługi
 • Katalogi
 • Serwis
 • Narzędzia
 • Kontakt
 • Gospodarka wodno-ściekowa

  Koszt przydomowej oczyszczalni ścieków

  20 maj 2023

  Koszt przydomowej oczyszczalni ścieków

  Oczyszczalnie przydomowe są coraz popularniejsze w Polsce, ponieważ pozwalają na skuteczne oczyszczenie ścieków. Ponadto stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych szamb, które w szczególności z powodu konieczności regularnego ich opróżniania, bywają uciążliwe i bardzo kosztowne w użytkowaniu. W tym miejscu zapraszamy Cię do skorzystania z naszej porównywarki kosztów szamba i przydomowej oczyszczalni ścieków. https://www.jfcpolska.pl/oczyszczalnia-czy-szambo Oczyszczalnie przydomowe dzięki nowoczesnym technologiom i zastosowaniu efektywnych systemów oczyszczania, są w stanie skutecznie oczyszczać ścieki w sposób bezpieczny dla środowiska i bez konieczności częstego opróżniania zbiornika oczyszczalni – oczyszczalnie JFC wymagają usuwania jedynie osadu raz na rok. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają w miejscach oddalonych od miasta, gdzie dostęp do kanalizacji jest utrudniony lub bardzo kosztowny. JFC Polska oferuje szeroki wybór produktów, które zaspokoją potrzeby klientów o różnych wymaganiach.

  Popularne rozwiązanie

  Warto podkreślić, że oczyszczalnie przydomowe są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w Polsce, szczególnie w związku z aktualnie trwającymi kontrolami nieruchomości niepodłączonych do sieci kanalizacyjnej. Od 1 stycznia 2023 roku właściciele nieruchomości zamieszkałych wyposażonych w zbiorniki bezodpływowe (szamba) oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków zobowiązani są do posiadania rachunków za odbiór nieczystości ciekłych.

  Koszt zakupu oczyszczalni przydomowej zależy przede wszystkim od rodzaju oczyszczalni, wielkości systemu (czyli ilości obsługiwanych osób) oraz odbiornika ścieków oczyszczonych (grunt lub odbiornik wodny). Przed dokonaniem zakupu warto skontaktować się z nami poprzez wypełnienie naszego formularza https://www.jfcpolska.pl/dobierz-oczyszczalnie-dla-siebie , w efekcie czego dostaniesz szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji, optymalnego rozwiązania dla Ciebie oraz orientacyjnych kosztów zakupu/montażu.

  JFC oferuje różne modele oczyszczalni, które są dostosowane do potrzeb naszych klientów. Wśród oferowanych produktów można znaleźć zarówno niewielkie oczyszczalnie przeznaczone dla kilku osób, jak i większe oczyszczalnie, które mogą obsługiwać większe obiekty np. pensjonaty, hotele. Wszystkie modele oferowane przez JFC są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i niezawodność urządzeń. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym artykułem o rodzajach przydomowych oczyszczalni ścieków.

  https://www.jfcpolska.pl/blog/rodzaje-przydomowych-oczyszczalni-sciekow

  Montaż przydomowej oczyszczalni

  Montaż oczyszczalni przydomowej może być wykonany samodzielnie lub przez zewnętrznych wykonawców. Koszt montażu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność miejsca montażu, rodzaj gruntów, ukształtowanie terenu, ilość czasu

  potrzebna na montaż i wiele innych. Jako producent oczyszczalni przydomowych, firma JFC nie tylko dostarcza najlepsze rozwiązania na rynku, ale również dba o szkolenia dla instalatorów, którzy zajmują się montażem naszych urządzeń. W ten sposób gwarantujemy, że każda oczyszczalnia zostanie zamontowana w sposób profesjonalny i zgodny z normami oraz przepisami. Nasi partnerzy montażowi mają dostęp do szkoleń, w których zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności dotyczące instalacji, obsługi oraz konserwacji oczyszczalni przydomowych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom pełne wsparcie i najlepszą jakość usług na każdym etapie realizacji projektu. W razie potrzeby, z przyjemnością polecamy sprawdzonych i doświadczonych instalatorów, którzy posiadają certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje i doświadczenie w zakresie instalacji oczyszczalni przydomowych.

  W przypadku oczyszczalni przydomowej, koszty zakupu i montażu mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Warto jednak pamiętać, że inwestycja w oczyszczalnię przydomową to inwestycja na lata. Dzięki niej można uniknąć wysokich kosztów eksploatacyjnych szamba, a jednocześnie chronić środowisko przed zanieczyszczeniami.

  Podsumowanie

  Podsumowując, posiadanie oczyszczalni przydomowej to nie tylko korzyść dla środowiska, ale także dla portfela. JFC oferuje szeroki wybór produktów, które zaspokoją potrzeby klientów o różnych wymaganiach. Koszt zakupu i montażu oczyszczalni przydomowej zależy od wielu czynników, takich jak pojemność, rodzaj oczyszczalni i wiele innych. Warto przed zakupem skontaktować się z JFC, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kosztów i opcji dostępnych dla klienta.

  Produkty z artykułu

  logoJFC

  Copyright © 2023 JFC POLSKA