Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z naszą polityką prywatności. Jeśli się na to nie zgadzasz, opuść tę stronę.

ENG

ENG
logo
 • Strona główna
 • Produkty i usługi
 • Katalogi
 • Serwis
 • Narzędzia
 • Kontakt
 • Zbiorniki i dystrybutory

  Jak zaoszczędzić na paliwie dzięki mobilnemu zbiornikowi JFC?

  20 paź 2023

  Jak zaoszczędzić na paliwie dzięki mobilnemu zbiornikowi JFC?

  Wprowadzenie

  Jeśli prowadzisz działalność, która wymaga dużego zużycia oleju napędowego, na pewno zauważyłeś, jak bardzo wzrosły ceny tego paliwa w ostatnim czasie. Według danych BM Reflex, średnia cena detaliczna oleju napędowego wynosiła 5,99 zł/l1 w pierwszym tygodniu października 2023, a benzyny bezołowiowej 95 - 6,72 zł/l1. To oznacza, że za każdy litr paliwa płacisz o około 25% więcej niż rok temu. A to wszystko przez wysokie światowe ceny gotowych paliw, mocny dolar, słaby złoty, rosyjską agresję na Ukrainę i zachodnie sankcje na import paliw z Rosji.

  Korzyści z mobilnego zbiornika JFC

  Ale czy wiesz, że istnieje sposób, aby obniżyć koszty paliwa i zapewnić sobie niezależność od cen i dostępności na stacjach? Mowa o mobilnym zbiorniku na olej napędowy firmy JFC, który pozwala transportować i dystrybuować paliwo w dowolnym miejscu. To idealne rozwiązanie dla rolników, leśników, budowlańców i innych branż, które potrzebują dostarczać paliwo do swoich maszyn i pojazdów. Zobacz, jakie korzyści możesz uzyskać dzięki mobilnemu zbiornikowi JFC:

  • Unikasz podwyżek cen na stacjach. Mobilny zbiornik JFC daje Ci możliwość zaplanowania zakupu paliwa z wyprzedzeniem i skorzystania z najkorzystniejszej oferty. Nie musisz martwić się o to, że ceny na stacjach wzrosną nagle w związku z niestabilną sytuacją geopolityczną i gospodarczą. Masz pewność, że masz zapas paliwa po stałej cenie.
  • Zapewniasz ciągłość dostaw paliwa do swoich maszyn i pojazdów. Mobilny zbiornik JFC pozwala Ci tankować swoje maszyny i pojazdy w dowolnym miejscu i czasie. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazd do stacji. Nie ryzykujesz też tego, że zabraknie Ci paliwa w najmniej odpowiednim momencie.

  Mobilny zbiornik JFC to nowoczesne urządzenie, które spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej (ADR) dotyczące transportu substancji niebezpiecznych. Jest wyposażone w pompę, licznik i układ dystrybucyjny. Możesz wybrać model o pojemności od 250 do 950 litrów, w zależności od Twoich potrzeb. Cena takiego zbiornika wynosi od około 3 tys. do ponad 7 tys. zł, co stanowi jednorazową inwestycję, która szybko się zwróci.

  Nie czekaj dłużej i zamów swój mobilny zbiornik JFC na olej napędowy już dziś. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Nie pozwól, aby wysokie ceny paliwa ograniczały Twój rozwój. Zainwestuj w mobilny zbiornik JFC i ciesz się oszczędnością i niezależnością.

  Produkty z artykułu

  logoJFC

  Copyright © 2023 JFC POLSKA