Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z naszą polityką prywatności. Jeśli się na to nie zgadzasz, opuść tę stronę.

ENG

ENG
logo
 • Strona główna
 • Produkty i usługi
 • Katalogi
 • Serwis
 • Narzędzia
 • Kontakt
 • Gospodarka wodno-ściekowa

  Dotacje na Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków - nabór wniosków WFOSIGW Łódzkie 2024

  31 sty 2024

  Dotacje na Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków - nabór wniosków WFOSIGW Łódzkie 2024

  Wprowadzenie do Programu Dotacji

  Rozpoczyna się nabór wniosków w ramach programu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOSiGW) w województwie łódzkim na rok 2024. Program ten jest skierowany do osób fizycznych zainteresowanych instalacją przydomowych oczyszczalni ścieków.

  Cel Programu Dotacji

  Celem programu jest wsparcie województwa łódzkiego w obszarze gospodarki ściekowej. Program zakłada dofinansowanie projektów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków o wydajności poniżej 5 m3/dzień, co ma przyczynić się do poprawy stanu środowiska na obszarach bez planowanej centralnej kanalizacji.

  Szczegóły Nabory i Warunki Finansowania

  Nabór wniosków trwa od 29 stycznia do 29 marca 2024 roku, lub do momentu wyczerpania funduszy. Łączna pula środków wynosi 2 000 000 zł, a maksymalna wysokość dotacji to 50% kosztów kwalifikowanych, nie przekraczających 7 000 zł na zadanie.

  Procedura Aplikacyjna

  Wnioski należy wypełnić elektronicznie i przesłać do Funduszu w wyznaczonym terminie. Szczegółowe informacje dotyczące procesu aplikacyjnego, wymaganych dokumentów oraz kryteriów kwalifikacyjnych będą dostępne na oficjalnej stronie WFOSiGW.

  Wsparcie przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie

  Firma JFC Polska Sp. z o.o. nie tylko zachęca do zakupu swoich przydomowych oczyszczalni, ale także oferuje swoją pomoc przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie. Skorzystajcie również z naszego formularza, który pomoże dobrać idealną oczyszczalnie dla Was. Skontaktujcie się z nami w celu uzyskania wsparcia przy wypełnianiu wniosku.

  Produkty z artykułu

  logoJFC

  Copyright © 2023 JFC POLSKA