Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z naszą polityką prywatności. Jeśli się na to nie zgadzasz, opuść tę stronę.

ENG

ENG
logo
 • Strona główna
 • Produkty i usługi
 • Katalogi
 • Serwis
 • Narzędzia
 • Kontakt
 • Gospodarka wodno-ściekowa

  Dotacje na Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków - nabór wniosków WFOŚiGW Śląskie 2024

  1 mar 2024

  Dotacje na Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków - nabór wniosków WFOŚiGW Śląskie 2024

  Wprowadzenie do Programu Dotacji

  Od 2 kwietnia wznawia się nabór wniosków w ramach programu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na 2024 rok. Program jest skierowany do osób fizycznych zainteresowanych instalacją przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie województwa śląskiego.

  Cel Programu Dotacji

  Program „Przydomowa oczyszczalnia” ma za zadanie wspieranie ekologicznych rozwiązań w zakresie gospodarki ściekowej, oferując dofinansowanie do 50% kosztów kwalifikowanych. Zwiększenie budżetu programu do 4 mln zł umożliwia szersze wsparcie dla mieszkańców.

  Dlaczego warto skorzystać z Programu?

  Instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków to nie tylko krok w stronę ochrony środowiska, ale także oszczędność finansowa dla gospodarstw domowych. Z doborem idealnej oczyszczalni pomoże JFC Polska, oferując szeroki wybór rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

  Szczegóły Nabory i Warunki Finansowania

  W ramach Programu „Przydomowa oczyszczalnia”, beneficjenci mogą liczyć na dofinansowanie do 50% kosztów kwalifikowanych inwestycji, jednak nie więcej niż 8.000,00 zł. Budżet Programu wynosi 4.000.000,00 zł, co pozwala na szersze wsparcie inicjatyw związanych z instalacją przydomowych oczyszczalni ścieków.

  Procedura Aplikacyjna

  1. Załóż konto w portalu beneficjenta na stronie portal.wfosigw.katowice.pl. Jeśli posiadasz już konto, możesz pominąć ten krok.
  2. Pobierz, zapisz na dysku, a następnie wypełnij aktywny formularz PDF wniosku o dofinansowanie, który znajdziesz w portalu Beneficjenta po zalogowaniu.
  3. Wyślij wypełniony formularz do Funduszu za pomocą 'SKRZYNKI PODAWCZEJ – PDF' dostępnej w portalu beneficjenta.
  4. Wydrukuj wypełniony formularz, podpisz go i dostarcz wraz z wymaganymi załącznikami do Biura Podawczego WFOŚiGW przy ul. Plebiscytowej 19 w Katowicach lub za pośrednictwem ePUAP.

  Wsparcie przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie

  Firma JFC Polska Sp. z o.o. zachęca do skorzystania z oferowanych przez siebie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz oferuje pomoc w procesie wypełniania wniosku o dofinansowanie. Wykorzystaj nasz formularz, aby dobrać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb i skontaktuj się z nami w celu uzyskania wsparcia przy wypełnianiu wniosku.

  Kompleksowa pomoc od JFC Polska

  JFC Polska oferuje kompleksową obsługę od formalności, poprzez zakup i montaż, aż po serwis oczyszczalni.

  Produkty z artykułu

  logoJFC

  Copyright © 2023 JFC POLSKA