Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z naszą polityką prywatności. Jeśli się na to nie zgadzasz, opuść tę stronę.

ENG

ENG
logo
 • Strona główna
 • Produkty i usługi
 • Katalogi
 • Serwis
 • Narzędzia
 • Kontakt
 • Gospodarka wodno-ściekowa

  Dofinansowania na Oczyszczalnie Ścieków 2024

  14 lut 2024

  Dofinansowania na Oczyszczalnie Ścieków 2024

  Start Programu Dofinansowań od Gmin

  W odpowiedzi na rosnące potrzeby ekologiczne i sanitarne, gminy w Polsce wprowadzają programy dofinansowań na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków. Celem jest wsparcie mieszkańców w poprawie systemów gospodarki ściekowej i ochronie środowiska.

  Wymogi i Proces Aplikacji

  W deklaracji przystąpienia do programu należy przedstawić dane osobowe właściciela, adres nieruchomości, informacje o ilości osób zamieszkujących oraz oświadczenie o świadomości obowiązków związanych z utrzymaniem systemu. Ważne jest również załączenie mapy ewidencyjnej, dokumentu potwierdzającego tytuł prawny do nieruchomości oraz faktur za ostatnie 12 miesięcy.

  Warunki Uczestnictwa i Wysokość Dofinansowania

  Program zakłada dofinansowanie nawet do 90% kosztów kwalifikowanych w zależności od gminy. Wnioski należy składać zgodnie z procedurami lokalnymi, które mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających realizację zadania, takich jak faktury VAT, protokół odbioru robót czy zaświadczenie o gwarancji.

  Jak Możemy Pomóc?

  JFC Polska oferuje pomoc w wyborze i instalacji oczyszczalni ścieków, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu aplikacyjnego o dofinansowanie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach i skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi przydomowymi oczyszczalniami ścieków oraz najlepszą z nich AquaClean naszej produkcji.

  Produkty z artykułu

  logoJFC

  Copyright © 2023 JFC POLSKA