Wycinacz sianokiszonki McHale
Będzie sprawnie, starannie ciął zbite bele trawy w każdych warunkach.
Zasilany przez dwa siłowniki hydrauliczne. Ma unikatowo zaprojektowany ząbkowany nóż - ostrze, które będzie sprawnie odcinało sianokiszonkę czy kukurydzę, pozostawia gładkie lico pryzmy, co uniemożliwia dwukrotną fermentację. Wycinacz sianokiszonki jest odpowiedni dla przednich i tylnich podnośników jest także dostępny z windowym podnośnikiem. Możliwe są trzy rozmiary, na tylne zawieszenie podnośnika. Zakres rozmiarów od 1.15 m do 2.0 m szerokości pozwoli zadowolić wymagania każdego rolnika. Jakość z jaką wycinacz sianokiszonki został zaprojektowany sprawia iż praca z nim sprawia przyjemność.
Ładowacz czołowy
Pełny zakres wycinaczy sianokiszonki do ładowaczy czołowych dostępny jest dla traktorów o mocy już od 60 koni mechanicznych. Poprzez zastosowanie obejm typu „U” wycinacze mogą być zamocowane do każdego typu ładowacza czołowego.
Podnośnik na tylne zawieszenie – „Winda”
Wycinacz sianokiszonki McHale jest także dostepny z podnośnikiem na tylne zawieszenie. Możesz wybrać z pośród 3 różnych wysokich podnośników w zależności od twoich zapotrzebowań. Każdy podnośnik ma "szybko podciągający" system który pozwala na łatwe załączenie do traktora. Może być także zaopatrzony w hydrauliczne górne ramie odchylające.
Szczegóły techniczne
Pliki do pobrania
| głębokość : | 790 mm |
| szerokość : | 1150 mm |
| wysokość : | 790 mm |
| waga : | 335 kg |
| pojemność : | 444 kg |
| siłownik hydrauliczny : | 2 x 80 |
| Broszura informacyjna : | upload/McHale_115_Blockcutter_English_English.pdf [561.6 KB] |
