Usługa Rotowania

JFC oferuje kontraktową produkcję dostosowaną do specyficznych wymagań klientów. Świadczymy usługę kompleksową, od pomysłu, wstępnej koncepcji do gotowego produktu. JFC może być zaangażowane w nowy projekt na dowolnym etapie, od ewolucji koncepcji projektu, poprzez jego rozwój, obrazowanie 3D, prototyp i dalej do pełnej produkcji. Niezależnie od tego czy zapotrzebowanie dotyczy jednorazowej partii czy dużej skali produkcji, JFC może zaoferować projektowanie i produkcję w pakiecie aby tworzenie produktu było jak najbardziej opłacalne dla naszych klientów.

JFC posiada ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji przy wykorzystaniu najnowszych technologii, jesteśmy szczególnie ukierunkowani do współpracy business-to-business oraz wykonawstwa kontraktowego.

Nasz własny zespół specjalistów R&D jest przygotowany do ścisłej kooperacji, aby osiągnąć wymagany produkt. Ponadto mamy w pełni wyposażone zaplecze techniczne z najnowocześniejszymi maszynami do formowania rotacyjnego, obrabiarki CNC, które umożliwiają nam specjalistyczną produkcję wyrobów na zamówienie. Nasza wykwalifikowana ekipa posiada umiejętności do produkcji form w stosunkowo krótkim okresie czasu. To pozwala nam szybko przygotować początkowy prototyp do testów. Przy pomocy oprogramowania Pro Engineer najpierw symulujemy koncepcję produktu wirtualnie, aby pokazać, jak produkt będzie wyglądać finalnie.

Cały nasz wewnętrzny proces projektowania i wytwarzania podlega i jest zatwierdzony do normy ISO 9001-2008.

Nasz sukces opiera się na naszej zdolności do współpracy z klientem oraz pracy w zespole, zapewnia to, że projekty i produkty są wytwarzane szybko, zgodnie z najwyższymi standardami i w ramach zaakceptowanych środków finansowych.

JFC ma doświadczenie produktowe w kilku sektorach przemysłu, w tym w rolnictwie, budownictwie, inżynierii lądowej i wodnej, infrastrukturze morskiej i gospodarce materiałowej. Nasza praktyka obejmuje również tworzenie innowacyjnych rozwiązań z tworzyw sztucznych oraz technologię produkcji. Sprawia to, że zapewniamy naszym klientom unikalne i kompleksowe usługi o wytwarzaniu produktu.

Produkty