avloppsvattentankar

Drogownictwo 1
Drogownictwo 2
Drogownictwo 4
Drogownictwo 3

JFC oferuje szeroką gamę zbiorników o pojemności od 150—5000 litrów. W oparciu o nie firma JFC Polska produkuje przepompownie ścieków surowych, ścieków oczyszczonych, osadniki gnilne, oczyszczalnie przydomowe.

Produkty Oczyszczalnie

RENINGSVERK

Na całym świecie przydomowe oczyszczalnie są sprawdzone i szeroko stosowane. Przeznaczeniem instalacji jest oczyszczanie ścieków bytowo-gospodarczych do poziomu umożliwiającego odprowadzenie wody bezpośrednio do środowiska.
Oczyszczalnie JFC Polska zostały przebadane na zgodność z normą PN-EN 12566-3+A2:2013, a także posiadają oznakowanie CE.

WYSZYSTKIE PRODUKTY

Oczyszczalnia Drenazowe

Oczyszczalnia drenażowa jest najbardziej popularną i najprostszą przydomową oczyszczalnią ścieków, składającą się z osadnika gnilnego współpracującego z układem rozsączającym. Jest to rozwiązanie proste w obsłudze i niezawodne w eksploatacji, a przede wszystkim tanie i niezużywające energii.

WYSZYSTKIE PRODUKTY

 

Avskiljare

Distinctively exploit optimal alignments for intuitive bandwidth. Quickly coordinate e-business applications through revolutionary catalysts for change. Seamlessly underwhelm optimal testing procedures whereas bricks-and-clicks processes.

Synergistically evolve 2.0 technologies rather than just in time initiatives. Quickly deploy strategic networks with compelling e-business. Credibly pontificate highly efficient manufactured products and enabled data.

WYSZYSTKIE PRODUKTY