ÅTERVINNING

Recykling 1
Recykling 2
Recykling 3
Recykling 4

Gospodarstwa domowe produkują każdego dnia duże ilości odpadów.Niesegregowane i niezagospodarowane śmieci muszą być wywożone na ciągle powiększające się składowiska.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku firma JFC Polska oferuje szeroką gamę produktów umożliwiających selektywna zbiórkę odpadów. W naszej ofercie posiadamy pojemniki różnych rozmiarów, dostosowane do potrzeb zarówno gospodarstw domowych, szkół i przedszkoli oraz zakładów oczyszczalnia miast.

Produkty Recykling

Pojemnik do Segregacji

Sposobem na odzyskanie przydatnych do recyklingu odpadów jest ich selektywne zbieranie, czyli gromadzenie w oddzielnych pojemnikach poszczególnych rodzajów odpadów.

JFC oferuje szeroką gamę pojemników do segregacji odpadów. Nasi projektanci zadbali o wygląd, jak również o wysoką wytrzymałość produktów.  Dzięki zastosowaniu dobrej jakość materiałów produkowane przez JFC pojemniki cieszą się swoim niezmiennym wyglądem i służą klientom  przez wiele lat.

WYSZYSTKIE PRODUKTY

Pojemnik na Piasek i Soł

Produkowane przez JFC pojemniki na piasek i sól pomagają w zwalczaniu oblodzenia na drogach i chodnikach. Wykonanie pojemnika z wysokiej jakości surowców pozwoliło zabezpieczyć znajdującą się w nim sól przed przenikaniem jej do gleby. Dobór kolorów zgodny z życzeniem klienta. Trwałość pojemnika sprawia, że służy on nam przez wiele lat, ciesząc swoim wyglądem. Estetyczne wykonanie pojemnika na piasek i sól pozwala ustawić go w dowolnym miejscu.

Pojemniki na piasek i sól JFC są wyrobem ekologicznym, podlegającym w 100% recyklingowi. Pojemniki posiadają atest higieniczny PZH.

WYSZYSTKIE PRODUKTY

Övriga sorteringskärl

Oprócz wielkogabarytowych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów firma JFC Polska posiada w swojej ofercie wiele innych pojemników ułatwiających recykling. Produkowane przez JFC Polska pojemniki są robione z wysokiej jakości polietylenu i mają estetyczny wygląd i występują w różnych rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta.

WYSZYSTKIE PRODUKTY