john__jpg_200x200_q95JFC Polska

JFC Polska jest firmą produkującą na rzecz rolnictwa, gastronomii, hotelarstwa, transportu, budownictwa i ochrony środowiska. Początkowo firma produkowała jedynie produkty na rynek irlandzkiego rolnictwa. Z czasem poszerzono gamę produktów o inne branże i otwarto oddziały w całej Europie. Obecnie firma posiada oddziały w Wielkiej Brytanii, Holandii i Polsce. Spółka sprzedaje swoje produkty do ponad 30 krajów, m. in. do: Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Niemiec, Czech, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Rumunii i wielu innych.

Sprzęt dla rolnictwa

  • JFC Polska jest producentem poideł różnej pojemności wykonanych z polietylenu UV stabilnego. Poidła mogą być izolowane, klasyczne wannowe lub montowane na przegrodach stanowiskowych
  • W ofercie dla budownictwa wiejskiego znajdują się świetliki kalenicowe, przesuwane okna wentylacyjne, docieplenia, hydrauliczne systemy zgarniaczy obornika, zbiorniki na gnojówkę oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.
  • JFC oferuje całą gamę środków higieny do obór, typu wanienki do mycia urządzeń udojowych, maty i wanny do dezynfekcji dla ludzi i samochodów jak również wanienki do dezynfekcji racic.
  • W ofercie dla bydłą znajdują się także systemy odchowu cieląt oraz miksery i pompy do gnojowicy
  • Dla koni firma produkuje plastikowe poidła i karmidła oraz wózki do rozwożenia paszy.
  • Firma JFC Polska jest jedynym autoryzowanym dealerem w Polsce maszyn Tanco – światowego lidera produkującego sprzęt do sianokiszonek typu: owijarki, chwytaki, przecinacze do bel oraz multiwycinacze sianokiszonek.

Grupa firm JFC jest znana na świecie z wielu innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Liczne produkty są dostarczane do takich sektorów jak rolnictwo , przemysł sanitarny, gastronomiczny, hotelarstwo , budownictwo i ochrona środowiska .

Inwestowanie w ludzi , najnowsze technologie oraz ciągłe poprawianie jakości zapewniają JFC pozycje światowego lidera na rynku wyrobów z tworzyw sztucznych