Dlaczego warto pracować dla JFC

Innowacja jest sednem tego, co robimy. Jesteśmy firmą progresywną i opartą na rozwiązaniach. Przedefiniowanie tego, co jest możliwe, to nasz biznes i nasza pasja. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań plastikowych w działach i rynkach, które obsługujemy, a przy tym doskonałym miejscu do pracy.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza główna siedziba znajduje się w Tuam, Co. Galway w Irlandii, w ramach społeczności, w której nas założono. Mamy kolejne 5 witryn operacyjnych rozmieszczonych w Wielkiej Brytanii, Holandii i Polsce. We wszystkich naszych zespołach oferujemy ekscytujące możliwości rozwoju i wprowadzania na rynek zaawansowanych rozwiązań, które adresują i przewyższają naszą bazę klientów w sektorach: rolnictwa, koni, cywili / budownictwa, transportu morskiego i materiałów. Wierzymy w to, co możemy dostarczyć. W rzeczywistości wiele naszych witryn obsługuje obecnie szereg nowych produktów.

Doświadczenie JFC

Jesteśmy ambitni i prowadzimy z naciskiem, napędem i pasją. Pracownicy JFC codziennie pracują nad odkryciem nowych sposobów pracy. Zawsze poszukujemy utalentowanych osób do przyłączenia się do naszego zespołu, a gdy je znajdziemy, sprawiamy, że naszym zadaniem jest dobrze je traktować.

Spodziewamy się, że każdego dnia dajesz z siebie wszystko, realizując kluczowe kompetencje: przywództwa, świadomości biznesowej, orientacji na klienta, osiągnięć i współpracy. W ten sposób pomożesz w kształtowaniu strategicznych celów JFC w realizacji naszej Wizji z roku 2020.

cnie szereg nowych produktów.

Co tutaj zrobisz?

Niezależnie od tego, czy odbywa się to w naszym laboratorium projektowym, na wystawach promujących nasze produkty dla naszych klientów, w biurze czy w hali produkcyjnej, wszyscy pracują w JFC z zaangażowaniem w to, co robimy. Jako pracownik JFC będziesz miał ekscytujące możliwości wprowadzania innowacji, współpracy i demonstrowania swojej pasji do doskonałości każdego dnia. Oferujemy wiele ścieżek kariery, które pomogą Ci odnieść sukces w wielu naszych działaniach i funkcjach, w tym w obszarze badań i rozwoju, marketingu sprzedaży, technologii, finansów, operacji, zakupów i logistyki, zakupów, zasobów ludzkich i innych.

Najnowsze Oferty Pracy