Pławy (Boje) Nawigacyjne

JFC jest globalną organizacją znaną z innowacyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych o najwyższej jakości. Posiadając ponad 30 lat doświadczenia w branży JFC czerpie ze zgromadzonej w firmie wiedzy rozwijając i ulepszając swoje wyroby dla rynków międzynarodowych.

W 2005 roku JFC rozpoczęło produkcję dla branży morskiej wytwarzając wyroby stosowane do oznaczania farm wodnych hodujących małże. Bazując na doświadczeniu i wiedzy o produkcie zdobytych podczas pracy na rynku akwakultury rozszerzyliśmy działalność związaną z przemysłem morskim o produkcję morskich pomocy nawigacyjnych.

Obecnie oferujemy kompletny asortyment polietylenowych pław nawigacyjnych / latarń, systemów monitoringu i kontroli dla wszystkich zastosowań morskich. Wyroby te są z powodzeniem używane do oznakowywania kanałów żeglugowych, wejść do portów, wód niebezpiecznych, farm wiatrowych, farm wodnych oraz różnych innych instalacji morskich. Nasza szeroka gama wyrobów obejmuje pławy nawigacyjne, nawigacyjne latarnie solarne, słupy znacznikowe oraz znaki szczytowe.

Jako członek IALA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Służb Oznakowania Nawigacyjnego) JFC produkuje pławy i latarnie zgodnie z wytycznymi tej organizacji. Dodatkowo jesteśmy też dostawcą systemów zdalnego monitoringu i kontroli (GSM, AIS) oraz systemów alarmowych używanych przez marynarzy, straż przybrzeżną i władze głównych portów na całym świecie.

Produkty